2013 Çin Takvimi ile Cinsiyet Belirleme

Bu konumuzda; Çin takvimiyle cinsiyet belirleme, çin takvimiyle yaş hesaplama, çin takvimiyle ilgili yorumlar, çin takvimi ile yaş hesaplama, çin takvimi ile cinsiyet, 2013 çin takvimi, çin takviminin doğruluğu, çin takviminin güvenilirliği, çin takvimi nasıl hesaplanır, çin takvimi nasıl kullanılır, nasıl uygulanır, nasıl bakılır, çin takvimi 2013 cinsiyet hesaplama gibi konularda detaylı bilgiler bulacaksınız…

Hangi ayda, kaç yaşında hamile kaldınız? Bu iki sorunun yanıtıyla, Çin’de 700 yıldır uygulanan bir yöntemi kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz. Annenin yaşı ile hamile kaldığı ayın bilinmesi durumunda yüzde 98 doğru sonuç verdiği iddia edilen ve Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi, Çin’de 700-800 yıldır kullanılmakta.

Çin Takvimine göre, annenin yaşının hamile kalınan ayla kesiştiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkarıyor. 30 yaşındaki bir anne adayının mart ve mayısta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti kız, diğer tüm aylarda ise erkek olurken, 21 yaşındaki anne adayının ocakta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti erkek, diğer tüm aylarda kız oluyor.

Yalnız erken doğum yapanlarda ve tüp bebek yöntemi ile hamile kalan bayanlarda yanlış sonuçlar çıkabiliyor. Ayrıca doğum kontrol yöntemi ile korunduktan sonra ilk adet döneminde hamile kalan bayanların sonuçları tutmayabiliyor. Korunmayı bıraktıktan sonra mümkünse ikinci adet döneminde gebe kalmaya çalışınız.

Çin takvimine göre yaş şu şekilde hesaplanır. Bitirdiğiniz değil gün aldığınız yaş, çin takvimine göre sizin yaşınızdır. Mesela 1993 şubat doğumlusunuz diyelim. 2012 ocak ayında 18 yaşınız bitmiş, 19dan gün almış olursunuz. Bu da çin takvimine göre 19 yaşındasınız demektir. Aynı doğum tarihinde olan birisi 2012 nisan ayında 20 yaşında olur. 19 yaş bitmiş 20denn gün almış demektir. Bu da çin takvimine göre yaşınız 20 demektir. Veya en kolay yöntem normal yaşınıza 1 ekleyin bu sizin çin takvimine göre yaşınızı gösterir. Yaşınızı bulduktan sonra hamile kaldığınız ayı tespit edin. Son adet gördüğünüz ay değil, ilişkiye girerek hamile kaldığınız ay tabloda bakmanız gereken aydır.

Gelen Aramalar: çin takvimi,çin takvimi 2013 cinsiyet belirleme,çin takvimi 2013,2013 çin takvimi cinsiyet belirleme,2014 çin takvimi cinsiyet belirleme,2013 çin takvimi,çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2013,çin takvimi cinsiyet belirleme 2013,çin takvimi 2013 yaş hesaplama,çin takvimi yaş hesaplama 2013

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *