2014 Çin Takvimine Göre Cinsiyet ve Yaş Hesaplama

2014 Çin Takvimine Göre Cinsiyet Belirleme ve Yaş Hesaplama

Artık doğuma veya ilk ultrasona kadar beklemeye gerek kalmadan çocuğunuzun cinsiyetini öğrenebilirsiniz. Evet yanlış duymadınız, nasıl mı ? Bu konumuzda 2014 Çin takvimine göre cinsiyet belirleme ve yaş hesaplama ile ilgili bilgiler bulacaksınız…

Çin ‘de yaklaşık 700 yıldır uygulanan takvim hesaplama yöntemini kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz. Annenin yaşı ile hamile kaldığı ayın bilinmesi durumunda yüzde 98 doğru sonuç verdiği iddia edilen ve Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi, Çin ‘de 700 yıldır kullanılıyor ve büyük oranda doğru sonuçlar veriyor… Günümüzde pek çok uzak doğu ülkesinde bebek bekleyen çiftler, teknolojiye gerek kalmadan bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için Çin takvimini kullanıyorlar.

Hamile kaldığınız ayın sütununu takvimden bulun, hamile kaldığınız yaşı da takvimdeki satırdan bulun ve satır ile sütunun kesiştiği noktayı tespit edin. İşte bebeğinizin cinsiyeti orada… Takvime göre, tabloyu kullanarak annenin yaşının hamile kalınan ayla kesiştiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkarıyor. 30 yaşındaki bir anne adayının mart ve mayısta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti kız; diğer tüm aylarda ise erkek olurken, 21 yaşındaki anne adayının ocakta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti erkek, diğer tüm aylarda kız oluyor.

Eğer bir sene içerisinde ilk hamileliğiniz bir şekilde sonlanmış ve üzerinden 1 yıl geçmeden tekrar hamile kalmışsanız bu tip durumda da Çin takvimi tutmuyor. Unutmamanız gereken bir diğer en önemli nokta ise; erken doğum yapanlarda ve tüp bebek yöntemi ile hamile kalan bayanlarda yanlış sonuçlar çıkabiliyor.

2014-cin-takvimi

(Tabloyu büyültmek için resmin üzerine tıklayın)

Gelen Aramalar: çin takvimi 2014 cinsiyet hesaplama,çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2014,in takvimine gre ya hesaplama,in takvimine gre cinsiyet belirleme,?in takvimi 2014 cinsiyet hesaplama,çin takvimi 2014,çin takvimi 2014 yaş hesaplama,çin takvimine göre yaş hesaplama,2014 çin takvimine göre cinsiyet hesaplama,çin takvimine göre cinsiyet belirleme

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. 2014 Çin Takvimine Göre Cinsiyet ve Yaş Hesaplama için yorumda bulun

    2014 Çin Takvimine Göre Cinsiyet ve Yaş Hesaplama için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2014 Çin Takvimine Göre Cinsiyet ve Yaş Hesaplama için ilk yorumu yapabilirsin.