Cinayet 27 Yıl Sonra Aydınlatıldı

54 yaşındaki Sheila Keen Warren isimli kadın, 1990 yılında 40 yaşındaki Marlene Warren adlı kadının suratına birden fazla kez silahla ateş ederek, ölümüne neden olmakla suçlanıyor.

Warren’ın uzun süredir cinayetin şüphelisi olduğunu ancak hakkında yeterli delil bulunmadığını söyleyen polis, elde edilen yeni DNA delilleri doğrultusunda kadını tutukladı.

Polise göre; Sheila Keen Warren, o sırada evlenmeye hazırlandığı Michael Warren’ın eski karısı Marlene’in kapısını çaldı. Marlene kapıyı açtığında, karşısında kırmızı peruklu, ellerinde çiçek tutan bir palyaço buldu. Palyaço kılığındaki zanlı tarafından silahla suratından vurulan kadın, iki gün sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Dosya 20 yıldan uzun süredir kapalıydı. 20 yıldan uzun süredir delil yetersizliği nedeniyle kapalı duran cinayet soruşturması, 2014 yılında yeniden açıldı.

Polis elde edilen yeni DNA delilleri doğrultusunda cinayeti işleyenin, Sheila Keen Warren olduğunu ortaya koydu. Sheila Keen’in, öldürülen Marlene Warren’ın eski eşi Michael Warren ile 2002 yılında evlendiği açıklandı. Michael Warren’ın cinayetle ilişkisi olup olmadığı konusunda bir açıklama yapılmadı.

Virginia’da tutuklanan kadın, cinayetin işlendiği Florida’ya gönderilecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. Cinayet 27 Yıl Sonra Aydınlatıldı için yorumda bulun

    Cinayet 27 Yıl Sonra Aydınlatıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Cinayet 27 Yıl Sonra Aydınlatıldı için ilk yorumu yapabilirsin.