Fil TV Frekans

Fil TV uydu frekansı, Fil TV 2014 güncel ve yeni frekans bilgileri…

Oflaz Medya Grubu’na ait olan kanal; 7 Mayıs 2014 Çarşamba günü saat 06:00 sularında “Sen Fil’i Gördün Mü?” sloganıyla yayın hayatına başlamıştır… Fil TV ‘de yüzlerce film, beğeni ile takip edilen diziler ve programlar yayınlanmaktadır.

7 gün 24 saat kesintisiz yayın yapan Fil TV Archlight, Europacorp, Focus, Gaumont, IM Global, Lakeshore, Lionsgate, Nu Image, Pathe, Sierra Pictures, Studio Canal, TF1 ve Weinstein gibi stüdyolarla çalışmaktadır.

Fil TV, Türksat uydusu üzerinden şifresiz ve ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Oflaz Medya Grubu’na ait kanallar arasında; Sinema TV, Sinema TV2, Sinema TV 1001, Sinema TV Aşk, Sinema TV Aksiyon, Sinema TV Aile ve KIDZ kanalları bulunuyor.

Fil TV Türksat Frekansı: 11797 – POL: V – SR: 8800 – FEC: 5/6

Gelen Aramalar: fil tv frekans,fil tv frekansi,fil tv,fil tv frekans 2014,filtv frekans,filtv,fil tv türksat,fil tv frekansları,7 24 tv frekans,fil tv yeni frekans

What do you think about this article?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. hanifi goren says:

    fil tv yi cahzıma yukliyemiyorum bu Frekansı: 11996 – POL: V – SR: 27500 – FEC: 5/6 gidigim hade sizden cevap bekliyorum saygılarımla

  2. Yusuf Tezgel says:

    Fil tv’yi verilen frekanslardan ben de bulamıyorum.Lütfen amatör bir izleyici gibi amatörce nasıl girilebileceğini anlatabilir misiniz?

  3. onno.07 says:

    alanyadan izleyemiyoruz sadece fil tvde sinyal yok