İşte Beklenen Oldu, iPhone 5S BİM ‘de

iPhone 5S BİM ‘de

Market dediğimizde akıllara gelen en önemli zincirlerden birisidir BİM. Ara sıra sunduğu teknolojik cihazlarıyla büyük indirimlere giden firma, son zamanların en popüler ürünü olan iPhone 5S ‘i ürün kataloğuna yerleştirdi… BİM, ülkemize bir ilke daha imza atacak. iPhone 5S ülkemizde 3.200 TL ile 2800 TL fiyatları arasında satılıyor. Bunu farklı bir boyut kazandırmak isteyen BİM, Apple ‘ın en yeni telefonu iPhone 5S ‘yi 2.299 Türk Lirasından ülkemizde satışa sunacak.

Peki neden bu kadar ucuz?

Diğer teknoloji marketlerinin sunmuş olduğu resmi Distribütör garantisi, BİM ‘in paralel ithalat (Grey Market) aracılığıyla ülkemizde satışa sunacağı bu üründe bulunmuyor. Fiyat farkı bu yüzden oluşuyor, fakat kullanıcılar kayıt ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaklar.

iPhone 5S , 11 Ekim 2013 ‘ten itibaren her mağaza için 1 veya 2 adet gönderilecek. Bu uygun fiyattan dolayı BİM mağazalarında arbede ve yoğunluk olacağını tahmin ediliyor…

What do you think about this article?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. İşte Beklenen Oldu, iPhone 5S BİM ‘de için yorumda bulun

    İşte Beklenen Oldu, iPhone 5S BİM ‘de için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İşte Beklenen Oldu, iPhone 5S BİM ‘de için ilk yorumu yapabilirsin.