Miami ‘de silahlı soygun : 4 ölü

Amerika Birleşik Devletleri, Florida eyaletinde yer alana Miami ‘deki bir kuyumcuyu soymaya çalışan silahlı saldırganlar, United Parcel Service (UPS) firmasına ait bir kamyonu çalarak olay yerinden kaçmaya çalıştılar. Üstelik saldırganlar, kamyonun sürücüsünü de rehin aldılar.

Bunun üzerine polis ve silahlı saldırganlar arasında çıkan çatışmada 2 ‘si silahlı soyguncu toplamda 4 kişi yaşamını yitirdi.

6 Aralık 2019 Cuma günü saat 16:15 ’te yaşanan olay sırasında silahlı soyguncular yakınlardaki bir kuyumcuyu soymak istedi. Soygun yapacakları sırada kuyumcunun sahibinin soygunculara silahla karşılık vermesi üzerine olay yerini terk eden soyguncular, UPS firmasına ait bir kamyonu çalarak olay yerinden kaçmak istediler. Bu sırada kamyondaki kamyon sürücüsünü de rehin aldılar…

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri ve çaldıkları kamyon ile beraber kaçmak isteyen soyguncular arasında kovalamaca başladı. Yaşanan kovalamaca sırasında trafikte sıkışarak ilerleyemeyen soyguncular ile polisler arasında silahlı çatışma çıktı.

Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre çıkan silahlı çatışmada 2 soyguncu, rehin alınan kamyon sürücüsü ve olay yerinde bulunan bir de sivil hayatını kaybetti.

What do you think about this article?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. Miami ‘de silahlı soygun : 4 ölü için yorumda bulun

    Miami ‘de silahlı soygun : 4 ölü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Miami ‘de silahlı soygun : 4 ölü için ilk yorumu yapabilirsin.