Hoşgeldiniz!
Amerika'daki Türklerin Haber ve İlan Sitesi

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Rüyada Kabak Görmek

Rüyada Kabak Görmek

Rüyada kabak görmek hayırlı şeylere işaret eder. Kişi için şan, zenginlik, bolluk, şöhret, saygınlık, rütbe, zafer, başarı ve şifa anlamına gelir. Rüyasında yeşil kabak görenin işleri açılacak, kazancı ve geliri artacak demektir. Kabak yemeği yediğini gören kişi, zamanında kaybettiği bir şeye yeniden kavuşacak demektir. Rüyada kendini kabakların olduğu bir tarladan gören kişi sağlık sorunlarından kurtulacak […]

Rüyada kabak görmek hayırlı şeylere işaret eder. Kişi için şan, zenginlik, bolluk, şöhret, saygınlık, rütbe, zafer, başarı ve şifa anlamına gelir. Rüyasında yeşil kabak görenin işleri açılacak, kazancı ve geliri artacak demektir.

Kabak yemeği yediğini gören kişi, zamanında kaybettiği bir şeye yeniden kavuşacak demektir. Rüyada kendini kabakların olduğu bir tarladan gören kişi sağlık sorunlarından kurtulacak ve şifa bulacak demektir.

Rüyada Bal Kabağı Görmek

Bir yola ve seyahate çıkmaya işaret eder. Rüyasında bal kabağı gören kişi gemi ya da vapurla deniz aşırı bir yola gidecek demektir.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Çok hayırlıdır. Kişinin sağlık sorunlarına karşı deva bulmasına ve kederinden kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Kabak Tatlısı Yemek

Kısmettir. Mutluluk, zenginlik, bereket, helal kazanç ve bol nimet anlamına gelirken kişinin istikbalinin de parlak olacağı, hayatının zaferlerle dolu olacağına delalet eder.

Rüyada Kabak Çiçeği Görmek

Rüyada kabak çiçeği görmek esenliğe ulaşmaya, olumlu ve güzel adımlar atmaya, uzun ve sağlıklı bir hayata, mutlu bir evliliğe ve hanede berekete işaret eder.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM