Rüyada Kabak Görmek

Rüyada kabak görmek hayırlı şeylere işaret eder. Kişi için şan, zenginlik, bolluk, şöhret, saygınlık, rütbe, zafer, başarı ve şifa anlamına gelir. Rüyasında yeşil kabak görenin işleri açılacak, kazancı ve geliri artacak demektir.

Kabak yemeği yediğini gören kişi, zamanında kaybettiği bir şeye yeniden kavuşacak demektir. Rüyada kendini kabakların olduğu bir tarladan gören kişi sağlık sorunlarından kurtulacak ve şifa bulacak demektir.

Rüyada Bal Kabağı Görmek

Bir yola ve seyahate çıkmaya işaret eder. Rüyasında bal kabağı gören kişi gemi ya da vapurla deniz aşırı bir yola gidecek demektir.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Çok hayırlıdır. Kişinin sağlık sorunlarına karşı deva bulmasına ve kederinden kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Kabak Tatlısı Yemek

Kısmettir. Mutluluk, zenginlik, bereket, helal kazanç ve bol nimet anlamına gelirken kişinin istikbalinin de parlak olacağı, hayatının zaferlerle dolu olacağına delalet eder.

Rüyada Kabak Çiçeği Görmek

Rüyada kabak çiçeği görmek esenliğe ulaşmaya, olumlu ve güzel adımlar atmaya, uzun ve sağlıklı bir hayata, mutlu bir evliliğe ve hanede berekete işaret eder.

What do you think about this article?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. Rüyada Kabak Görmek için yorumda bulun

    Rüyada Kabak Görmek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rüyada Kabak Görmek için ilk yorumu yapabilirsin.