Sinemapix

___
1
https://sinemapix.com/Film/Edit/3041
Batman ve Nightwing bu kez Jason Woodrue ve Poison Ivy’la savaşmalıdır. Jason Woodrue ve Poison Ivy bir bitki-hibrit türü oluşturmak isterler. Fakat Batman, yapılacak bir hatanın tüm dünyadaki yaşamı tehlikeye atabileceğini anlar. Bu yüzden Batman istemeyerek de olsa Harley Quinn’le beraber iş birliği yapmak zorunda kalır. Ancak Batman Harley Quinn’ e güvenmez. Harley Quinn ise Batman’ a yardım edip Ivy’i vazgeçireceğine söz verir.

___
2
https://sinemapix.com/Film/Edit/3120
Komedyen Craig Ferguson, 1970′ lerden, yaşadığı hafif suçlu günleri ve Japon tuvaletlerinden samimice bahsediyor.
___
3
https://sinemapix.com/Film/Edit/870
David Bouchard ve Martin Ward’ın Quebec/Ontario sınırında karşılaşmalarından sekiz yılın ardından olaylar yaşanıyor. Dost kalmışlardır fakat birbirleriyle konuşmazlar. Filmde, araba hırsızlığı çetesi için tekrar beraber çalışacaklar ve bu çetenin aslında bağlarının çok geniş olduğunu göreceklerdir.
___
4
https://sinemapix.com/Film/Edit/1053
Neil bir drone kullanıcısıdır. Bir gün, yaptığı işlerden haberi olmayan ailesinin yanına gider. Normal bir hayatı olduğunu düşünürken, çocuğunun ve karısının ölümünden sorumlu olduğuna düşünen Patrick Sabongui Neil’ ın hayatını değiştirir.
___
5
https://sinemapix.com/Film/Edit/1506
Film, bir diktatörle bir genç kızın dostluğunu anlatıyor. Tatiana, idolü General Anton Vincent’a mektup yazar. Bir darbe sonrasında diktatör, kurtulmak için Tatiana ile annesinin yanına sığınır. Diktatör modern yaşama uyum sağlamayı öğrenirken, Tatiana da bazı değişiklikler yapar. Bu durum, ikisinin de yaşamını değiştirecektir.
___
6
https://sinemapix.com/Film/Edit/938
Kevin Riley, eşi Julie ve oğlu ile beraber Bahamalar’a tatile gider. Tekneyle bir adaya giderler. Tekne bozulur ve adada mahsur kalırlar. Onları bulan Miguel, eşi ve çocuğunu kaçırarak fidye ister. Kevin’ ın eşi ve çocuğunu kurtarmak için fazla vakti yoktur.
___
7
https://sinemapix.com/Film/Edit/945
Beş tıp öğrencisi, öldükten sonra ne olduğunu merak eder ve bir deney yaparlar. Birbirlerinin kalbini bir süre durdururlar ve o anları deneyimlerler. Fakat deneyler tehlikeli bir duruma dönerken, her biri işledikleri günahların sonuçlarını yaşamaya başlarlar.
___
8
https://sinemapix.com/Film/Edit/152
Yazar James Lord, heykeltıraş Alberto Giacometti’ yi 1960’lı yıllarda stüdyosuna ziyarete gider. Giacometti, portresini çizmek için James Lord’u bir süre daha kalmaya ikna eder. Bu süre gittikçe uzarken Giacometti ve Lord yakınlardaki meyhaneye de uğrarlar ve dostlukları pekişir.
___
9
https://sinemapix.com/Film/Edit/773
Ferdinand sakin mizaca ve doğa sevgisine sahiptir ancak dış görünüşü onu vahşi bir canavarmış gibi algılanmasına neden olur. Evinden ayrı düşen Ferdinand kendini İspanya’ da bulur. Tekrar evine dönmek ister fakat. Ancak bunun için desteğe ihtiyacı vardır.
___
10
https://sinemapix.com/Film/Edit/1097
New Orleans’daki festivale giden 4 arkadaş; birden bire kendilerini kavga, dans, içki ve romantizm, dolu bir macera içinde bulurlar.
___
11
https://sinemapix.com/Film/Edit/2877
Film, güçlerini nasıl kullanacağını öğrenen dahi Hiro Hamada’yı, Hiro’ya yardımcı olan kardeşi Tadashi’yi, arkadaşları GoGo Tamaga’yı, Wasabi No-Ginger’ı, kimya uzmanı Honey Lemon’ı ve Fred’in yaşamını anlatıyor. Süper Kahraman 6, tehlikeli bir komplonun ortasında bulur ve Baymax adında bir robotun desteğini isteyen Hiro Hamada’yı ve bir grup kahramanının bu sırrı nasıl çözdüğünü anlatıyor.
___
12
https://sinemapix.com/Film/Edit/3017
Yazar Ingrid, görme yeteneğini kaybeder. Böylelikle seslere olan hassasiyeti artar. Doğayı dinlemek, günlük normal sesler melodi gibidir onun için. Fakat yeni komşuları Ingrid’ i tedirgin eder. İlk başlarda durum güzel olsa da Ingrid, Elin Einar’ın tuhaf olduklarını düşünür. Ingrid, gerçek ve hayali ayırt etmeye çalışır. Aynı zamanda da aklını korumak için mücadele eder.
___
13
https://sinemapix.com/Film/Edit/2781
Kötü bir randevunun ardından Lauren ve Jim bir karara varırlar ve bir daha görüşmezler. Fakat tesadüfen tekrar bir araya gelirler. Haberleri olmadan Safariye aileleriyle birlikte giderler ve lüks bir odayı paylaşmak zorunda kalırlar. Birbirlerine sabretmek zorundadırlar.
___
14
https://sinemapix.com/Film/Edit/3040
Filmin konusu; Matt Ryder, uzun süre ayrı kaldığı ve ölmek üzere olan babası Benjamin’le beraber ülkeyi baştan aşağıya arabayla katetmek zorundadırlar. Bir fotoğrafçı olan Benjamin, dört eski film rulosunu ‘Kodachrome’ film basabilen laboratuvara götürmek ister. Benjamin’in hemşiresi Zoey’le beraber üçlü, analogtan dijitale geçmekte olan dünyada bir yolculuğa çıkarlar.
___
15
https://sinemapix.com/Film/Edit/2950
Sex Pistols’un etkisine kapılmış Enn de her genç gibi punk olmayı istemektedir. Punk kraliçesi Boadicea’nın partisine giren Enn, aşık olduğu Zan ile tanışır. Fakat bu gençler aslında, birer uzaylıdırlar. Aşık olduğu kızı kurtarmak isteyen Enn, Boadicea ve takipçilerinden yardım ister. Bu olaylardan sonra Enn ve Zan’in hayatları eskisi gibi olmayacaktır.
___
16
https://sinemapix.com/Film/Edit/2762
Temmuz 1962 tarihinde Edward Mayhew ve kemancısı Florence Ponting evlenirler. Balayı için Dorset’teki Chesil Plajı’nda bir otele giderler. Kökenleri farklı olsa da birbirlerini severler ve iyi anlaşırlar. Fakat ilk cinsel ilişkileri sorunlu olur; Edward heyecanlıdır, Florence’ın ise çocukluk travmaları vardır. Birbirlerini anlamakta zorlanırlar ve suçu birbirlerine atarlar. Bu durum ikisinin de yaşamını farklı bir yere sürükleyecektir.
___
17
https://sinemapix.com/Film/Edit/3029
Setsuko, İngilizce öğrenmek için Tokyo’da İngilizce kursuna gider. Öğretmen John, derslerde Setsuko’ya sarı bir peruk giydirir ve adını ‘Lucy’ koyar. Setsuko, John’un ortadan kaybolmasıyla birlikte onu bulmak için Los Angeles’a gider.
___
18
https://sinemapix.com/Film/Edit/2799
Karanlıklardan gelen bir güç, Ponyville’i tehdit eder ve Mane 6 – Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Applejack, Pinkie Pie, Equestria, Fluttershy ve Rarity’nın ötesinde bir hikaye yaşıyor, bu yolculukla birlikte arkadaşlarıyla ve zorluklarla karşı dostluğun önemini kullanarak evlerini korumak istiyor.
___
19
https://sinemapix.com/Film/Edit/2906
13 Mart 1997 tarihinde yaşanan ve kaydedilen görüntülerin en net UFO görüntüleri olduğu düşünülür. Bir açıklama yapılmayan bu görüntüler UFO meraklıları tarafından uzaylıların olduğuna kanıt olarak nitelendirilir. Film, o gece üç gencin kaybolmasıyla yaşadıkları olayları konu alıyor.
___
20
https://sinemapix.com/Film/Edit/3006
Film, Stephen Lewis’in yaşamını anlatıyor. Stephen Lewis, kızıyla beraber markete gider. Kasada beklerken bir anda kızının etrafta olmadığını fark eder. Kızı kaybolur ve üzerinden iki yıl geçer. Stephen’ın artık hayatı altüst olur.
___
21
https://sinemapix.com/Film/Edit/42
35 yaşındaki Ramon’ın ailesiyle birlikte mutlu bir hayatı vardır. Bir gün MS teşhisi konur. Hastalığı ilerler ve bir yıl sonra 100 metre bile yürüyemeyecektir. Ramon, Demir Adam Triatlon adlı yarışmaya katılmaya karar verir. Hazırlık aşamasında kayın pederi Manolo ona eğitmenlik yapar.
___
22
https://sinemapix.com/Film/Edit/637
Kyle Reynolds ve Peter isimli iki kardeş anneleri tarafından babalarının öldüğüne inandırılarak büyütülür. Kardeşler bunun yalan olduğunu öğrenirler ve babalarını aramak için yola koyulurlar. Bu yolculukta aslında babalarından çok anneleri hakkında öğrenmek istemeyecekleri bazı şeyleri öğreneceklerdir.
___
23
https://sinemapix.com/Film/Edit/2895
Film, Catherine Weldon’ın ressam olmak için Dakota’ya gitmesini ve orada kendisini topraklarını korumak için savaşan yerli halkın arasında bulmasını anlatıyor.
___
23
https://sinemapix.com/Film/Edit/2932
Bir doktorun kardeşi, bir suç çetesinin saldırısında hayatını kaybeder. Doktor, intikam için maskeli bir savaşçıya dönüşür.
___
24
https://sinemapix.com/Film/Edit/2959
Lord Mountbatten, 1947 tarihinden sonra Hindistan’ın bağımsızlığını kazandığını ve Hindistan’ın halka teslim edilmesi için görevlendirilir. Lord Mountbatten Sih, Hindu ve Müslümanlarla birlikte yaşamaya başlar. Bazı olaylar düşündüğünden farklı gelişecektir.
___
25
https://sinemapix.com/Film/Edit/2889
Film, çavuş Sterling’ in komutasındaki iki Amerikalı genç askerin Irak savaşı sırasında dehşet anlarına anlatıyor.
___
26
https://sinemapix.com/Film/Edit/2928
Thomas Webb, üniversiteden mezun olmuştur. Babasının dairesine taşınan Webb, yazar W.F Gerald’la tanışır. Thomas’ın dünyası babasının, genç bir kadınla birlikte olduğunu öğrenmesiyle değişir. Bu ilişkiyi sonlandırmayı isteyen Thomas, onları ayırmak için olmayacak işler yapacaktır.
___
27
https://sinemapix.com/Film/Edit/3023
Ella ve John, The Leisure Seeker isimli karavanlarıyla yola çıkarlar. Çocukları onları ziyarete gelir fakat evde bulamazlar. Telefon edip dönmelerini isterler fakat Ella ve John, dönmeyi düşünmezler. Yolculukları boyunca başlarına gelen talihsizlikleri beraber atlatan bu çift için karavan yolculuğu en çok istedikleri şeylerden birisidir.
___
28
https://sinemapix.com/Film/Edit/941
Film, 13 Eylül 1996’da Las Vegas, Nevada’da öldürülen 25 yaşındaki rap sanatçısı, oyuncu ve şair olan Tupac Shakur‘un yaşamında bilinmeyen yönleri anlatıyor.
___
29
https://sinemapix.com/Film/Edit/805
Filmde, Temmuz 2002 tarihinde gerçekleşen uçak kazası ve 478 günün ardından yaşanan olayları alınıyor. Schwarzenegger bu uçak kazası sonucunda eşini ve kızını kaybeder. Kazanın yaşanmasına sebep olan hava trafik kontrolcüsünden intikam almak için kendisine söz veriyor.
___
30
https://sinemapix.com/Film/Edit/791
Var olmanın, kaybın, sevginin, mirasın keşfi anlatılıyor filmde; bir hayaletin eşiyle tekrar iletişi kurmak için evine döndüğü süreç konu ediniyor.
___
31
https://sinemapix.com/Film/Edit/595
Film, W. Bruce Cameron’ın 2010’da çıkan romanından uyarlanmıştır. Filmin senaryosu Cathryn Michon yazmıştır. Yönetmen ise Lasse Hallström’dür.
___
32
https://sinemapix.com/Film/Edit/38
Anneleri bu kez Noel telaşı sarıyor. Annelerin Amerika’da en çok çaba sarf ettiği zaman olan Noel hazırlıkları bu üçlüye vız gelir…
___
33
https://sinemapix.com/Film/Edit/785
Chip, güzel kadınlara hayır diyemez. Kız arkadaşı 68.000 dolar çalmak için ona yardım etmek zorunda kalır ve bu durum onu bir baş belası yapar.
___
34
https://sinemapix.com/Film/Edit/781
Nisan 1980 tarihinde Londra, Princes Gate’deki İran Büyükelçiliğini basılır. İçeridekiler rehin alınır. SAS askerleri baskına hazırlanır.
___
34
https://sinemapix.com/Film/Edit/788
Lisa ve Kate tatilde köpek balıklarını izlemek için girdikleri kafeste sıkışırlar. Etraflarında köpek balıkları dolaşmaktadır ve dışarı çıkmak için 1 saatten az bir vakitleri vardır. Bu sırada oksijenleri de azalmaktadır.
___
35
https://sinemapix.com/Film/Edit/591
Stephen King’in öyküsünden uyarlanan filmde bir çiftçi, karısını öldürdüğünü itiraf eder. Fakat bu durum öykünün sadece başlangıcıdır.
___
36
https://sinemapix.com/Film/Edit/834
Kardeşlerden birisi olan JP bir şirket kurarken, diğeri Mikey ise bir gangster olur. Mikey, mafya tarafından kaçırılınca JP onu kurtarmak için dedektif Pal’dan yardım alır.
___
37
https://sinemapix.com/Film/Edit/69
TV haberlerinde çalışan stajyer, perili evi açığa kavuşturmak üzeredir. Fakat araştırmalar sırasında istenmeyen bir kapıyı açarlar.
___
38
https://sinemapix.com/Film/Edit/950
Film, Medellin için Amerika’ya uyuşturucu kaçıran ve CIA için silah kaçakçılığı yapan Barry Seal’ın yaşamını anlatıyor.
___
39
https://sinemapix.com/Film/Edit/819
Ajan Gretchen Blair, Washington’a uçakla giderken yanındaki yolcu uçağın kaçırılmak üzere olduğunu ve kendisini kurtarması için Blair’e 75 milyon$ teklif eder. Blair, kendisi bir soygunun içinde bulur ve yolcuları kurtarmak için mücadele eder.
___
40
https://sinemapix.com/Film/Edit/602
1973 tarihinde Roma’da 16 yaşında olan John Paul Getty kaçırılır. Anne oğlunun dedesinden fidye için gerekli parayı ister fakat dede bunu reddeder. Bunun üzerine Gail öfkelenir ve zamana karşı bir yarışa girer.
___
41
https://sinemapix.com/Film/Edit/814
Film, Papaz Michael Spurlock ve bazı mültecilerin, kapatılmak üzeren olan bir kilisede tohum ekmelerini konu alıyor.
___
42
https://sinemapix.com/Film/Edit/806
Filmin konusu işkolik bir babanın bir gün Los Angeles ‘ ta yaşayan kızını ziyaret etmesiyle başlıyor. Kendi yoğunluğundan kızını ihmal ettiğini düşünen baba kızının mutsuz olduğunu düşünüyor. Kızını neşelendirmek isteyen baba garip ve ayarsız olan kızının erkek arkadaşına tahammül edip iş birliği yapmasıyla işler renkleniyor.
___
43
https://sinemapix.com/Film/Edit/89
Mitch Buchannon bir can kurtarandır. Aralarına bir gün yeni bir üye katılır. Bu küstah yeni üye Mitch’in sinirlerini zorlayacaktır. Fakat işleri, onları birlikte hareket etmeye zorlamaktadır.
___
44
https://sinemapix.com/Film/Edit/831
Kavga etmekten vazgeçemeyen çift evliliklerini ayakta tutabilmek için son kez mücadele ederler ve bunun için beraber bir müzik grubu kurarlar.
___
45
https://sinemapix.com/Film/Edit/83
Baby, banka soyguncuları için sürücülük yapar. Fakat bir soygunda işler ters gider ve peşine düşenlerden kaçmak zorundadır.
___
46
https://sinemapix.com/Film/Edit/816
Film, bir çiftin seri katilin peşine düşmelerini anlatıyor. Ölüm onlar için çok yakındadır.
___
47
https://sinemapix.com/Film/Edit/991
Romancı, eşinin ölümüne sebep olan bir kazada kör olur. Suçlanan iş adamının evliliği üzerine yazma yazma tutkusunu tekrar keşfeder.
___
48
https://sinemapix.com/Film/Edit/100
Jackie Chan, bir kadını suçlulardan korumak için kavga eder. Bu sırada Chan, bir bağlantı kurduğunu görmektedir.
___
49
https://sinemapix.com/Film/Edit/95
Uzaylı istilası sırasında Mark Corley oğlunu kurtarmak için uzaylı gemisine girmeyi planlar. Fakat uzay gemisi Güneydoğu Asya’da kaza yapar. Mark Corley, bir birlik kurarak, hem oğlunu hem de dünyayı kurtarmak için mücadele eder.
___
50
https://sinemapix.com/Film/Edit/999
Film, Robin Cavendish’in değişen hayatını konu ediniyor. Felç olan ve makineye muhtaç Robin Cavendish, umudunu yitirmeyerek yaşama tutunmasıyla adından söz ettirir.
___
51
https://sinemapix.com/Film/Edit/3002
Miles’ın hayatı A.X.L.’le karşılaşınca değişir. A.X.L. ve Miles arkadaş olurlar. Fakat askeri bilim adamları A.X.L.’yi geri almak için harekete geçerler. Bu durumu fark eden Miles, A.X.L’i korumak için Sara’yla el ele verir.
___
52
https://sinemapix.com/Film/Edit/3429
Mutant kahramanlarının ekibi New Mutants’ın hikayesi, Charles Xavier’in okuldan ilk mezun olanlardan oluşuyordu.
___
53
https://sinemapix.com/Film/Edit/3418
Film, polis memurları Anthony Lurasetti ve Brett Ridgeman’in hikayesini konu alıyor. Anthony ve Brett açığa alınırlar ve hiç paraları kalmaz. Suç ve adalet kavramları yer değiştirecektir.
___
54
https://sinemapix.com/Film/Edit/1399
Filmde, Beyrut’ta kaçırılan arkadaşını bulmak için mücadele veren bir diplomatın çabalarını anlatıyor.
___
55
https://sinemapix.com/Film/Edit/2999
Akşam yemeğine renk katmak isteyen arkadaşlar, telefonlarındaki mesajları birbirleriyle paylaşırlar. Fakat bu oyunun sonuçları istedikleri gibi olmayacaktır.
___
56
https://sinemapix.com/Film/Edit/2931
Salgın sonucu bir çok insan zombiye dönüşmüştür. Nüfusun azalmasından korkan yetkililer, bilim insanlarını göreve çağırır ve bir deney yapılır ancak başarılı olunamaz. Genç bir adam onlara yardım edecektir…
___
57
https://sinemapix.com/Film/Edit/2755
Fred Savage’ı ölümüne sebep olan polis memurları kovulmuşlardır. Mac, O’Hagen’dan, ekibi tekrar toplayıp Kanada’da balık avına çıkacaklarını söyleyen bir telefon alır. Kanada’ya vardıklarında bir arazinin aslında Amerika toprağı olduğu ve valinin bu bölgeyi devralmak için bir görev teklif edilir vali tarafından; bir polis departmanı kurulacaktır. Eğer başarılı olabilirlerse tekrar polis olmalarını vadeder.
___
58
https://sinemapix.com/Film/Edit/533
Jamilah’ın hedefi Harvard Hukuk Fakültesi’dir. Jamilah’dan kızlara step dansını öğretmesi ve turnuvaları kazanmaları istenir. Jamilah’ın, Harvard Hukuk umudu tehlikeye girince bu teklifi kabul eder.
___
59
https://sinemapix.com/Film/Edit/1389
Jennifer Fox, 13 yaşında bir hikaye yazmıştır. Jenny, geçmişini parçalar halinde hatırlamaktadır. Bunun üzerine gerçekleri ortaya çıkarmak için hem kendisiyle hem de hikayadekilerle yüzleşir. Filmin konusu, Jennifer Fox’un gerçek anılarından uyarlanmıştır…
___
60
https://sinemapix.com/Film/Edit/727
Çocuklarının düğünü yaklaşan iki baba, büyük gün için sinirlerine hakim olmak için çabalamaktadırlar.
___
61
https://sinemapix.com/Film/Edit/564
Winchester Tüfekleri’nin varisi Sarah Winchester, San Francisco’nun dışında, devasa bir malikane yapar. Dışarıdan bakıldığında çıkmaz koridorlar, karmaşık odalar, labirentler ve boş duvarlara açılan kapılarla tamamen bir kadının deliliği olarak algılanmaktadır. Sarah’nın bir planı vardır. Yapılan bu ev aslında hayaletlerin kafasını karıştırmak için yapılmıştır.
___
62
https://sinemapix.com/Film/Edit/907
Baba olarak bildiği adam, Anna’nın kökenini ondan gizlemiştir. Anna, gerçek dünyaya girdiğinde, alışmakta zorlanan Anna, kana susamışlık hissiyle savaşırken, diğer taraftan da vahşi doğaya doğru çekilir.
___
63
https://sinemapix.com/Film/Edit/553
Noah, Avery ile tanıştığında ona aşık olur. Avery’nin de ondan hoşlandığını düşünse de gerçek başkadır. Noah, onun isteyebileceği gibi birisi olmayı ister. Bu dileği gerçekleşir ve Noah, Avery’i kendisine aşık etmeye çalışır.
___
64
https://sinemapix.com/Film/Edit/866
Film, Avustralya’da zombilerin arasında kalan baba ve kızının hikayesini konu alıyor. Babanın, değişmeden önce kızını güvenli bir yere götürmelidir.
___
65
https://sinemapix.com/Film/Edit/872
Film, Lucy ve Stupe’ın hikâyesini anlatıyor. Texas Eyaleti, bağımsızlık istemektedir. Lucy, metrodan çıkar ve Stupe ile karşılaşır. Lucy’nin büyükannesine ulaşabilmek için beraber hareket ederler. Bu başarabilmek için bir sürü zorlukla baş etmeleri gerekecektir.
___
66
https://sinemapix.com/Film/Edit/1006
Depoda mahsur kalan hırsızlar, polisler gelmeden kaçmaya çalışırken, diğer yandan da geçmişteki izlerle boğuşurlar.
___
67
https://sinemapix.com/Film/Edit/901
Üç savaşçı, boksun popülerliği azalınca, şampiyon olmak için bazı fedakarlıklar yapmak zorundadırlar.
___
68
https://sinemapix.com/Film/Edit/124
Bir meteorolog, okyanus ortasında bir adada mahsur kalır. Adadaki deniz feneri bekçisiyle birlikte hayatta kalmak için mücadele ederler. Çünkü adada başkaları da vardır…
___
69
https://sinemapix.com/Film/Edit/890
Philadelphia’da öğrenci olan Hacker, çalışkan, atlet ve tembel dört öğrenciyle beraber ABD Darphane’sinden para çalmaya karar verirler.
___
70
https://sinemapix.com/Film/Edit/881
Filmin konusu, bir psikiyatristin sanrılar sonucunda akıl sağlığını korumak için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Bunların psikolojik bir bozukluk mu yoksa başka şeylerden mi kaynaklanıyor?
___
71
https://sinemapix.com/Film/Edit/121
Ellen’a, babasından miras kalmıştır. Şirketi devralmak için başkalarına yardım etmenin kıymetini öğrenmelidir.
___
72
https://sinemapix.com/Film/Edit/1021
Filmin konusunu, motosiklet subaylarının, Los Angeles otoyollarında başlarından geçen olaylar oluşturuyor.
___
73
https://sinemapix.com/Film/Edit/1532
Gru, Anti-Kötüler Birliği’nden kovulur. Bir yabancı Gru’ya kaybettiği ikiz kardeşinin müjdesini verir. Kardeşi, ikizinin adımlarını takip etmek isterken kötü olmanın nasıl bir his olduğunu keşfedecektir.
___
74
https://sinemapix.com/Film/Edit/629
Dusty ve Brad çocuklarının güzel bir noel geçirmesi için beraber çalışırlar. Dusty’nin babası ve Brad’in babası işbirliğini test etmek için gelecektir.
___
75
https://sinemapix.com/Film/Edit/240
Doktorlar, ortak travmayla birbirlerine bağlanan kişilerin Chucky hakkında söylediklerini sanrı zannederler. Hastalarını iyileştirmek için Chucky’yi hastaneye getirirler. Chucky hastaların peşine düşer.
___
76
https://sinemapix.com/Film/Edit/1445
Profesör Goodman doğaüstü olaylara inanmaz. Goodman, bazı olaylar yaşadığında her şey değişir. Psikolog, bu olaylara bir açıklama bulmak için çalışır fakat açıklama bulamazken Goodman’ın mantığı da sınanır.
___
77
https://sinemapix.com/Film/Edit/174
Yaşanan doğal afetlerden sonra dünya liderleri bir uydu networkü oluşturarak, iklimi kontrol etmek için bir araya gelirler. Yapılan sistem ters teper ve kendilerine saldırır. Zamana karşı yarış başlamıştır.
___
78
https://sinemapix.com/Film/Edit/653
Rock şarkıcısı Turk Henry eşi Sheila’yla beraber Tayland’a gider. Sheila korsanlar tarafından kaçırılır. Turk Henry eşini kurtarmak için yetkililerin de yardımıyla harekete geçer.
___
79
https://sinemapix.com/Film/Edit/977
Ray Archer ve ortağı Wil Ruiney’in görevi, bir seri katili yakalamaktır. Archer ve Ruiney, katilin izini bulmaya çalışırlar. Bir gazeteci ise Ray Archer ve Wil Ruiney’i takip ederek haber yapmak istemektedir.
___
80
https://sinemapix.com/Film/Edit/647
Koruyucular, aileleri gibi olan ekipte birbirlerini korumak için savaşırlar. Bu sırada da Peter Quill’in geçmişi çözülmeye başlamıştır.
___
81
https://sinemapix.com/Film/Edit/959
Bir polis eşinin cinayetini çözmek için Nantucket’e gider, fakat aradığından fazlasını bulur.
___
82
https://sinemapix.com/Film/Edit/973
Doug Glatt hokeyi çok özlemiştir. Takımdakilerin istekli olduğunu görünce onlarla rekabet edip edemeyeceği konusunda tereddütte düşer.
___
83
https://sinemapix.com/Film/Edit/309
Film, 1. Dünya Savaşı’ndan sonra ağır travmalar geçiren aile ilişkilerini konu ediniyor.
___
84
https://sinemapix.com/Film/Edit/961
80’li yaşlardaki arkadaşlar, Joe, Albert ve Willie zar zor geçinebilmektedirler. Emeklilik ödemeleri de kesilince zor duruma düşerler. Bunun üzerine banka soymaya karar verirler. Fakat hem yaşlı oluşları, hem de tecrübesizlikleri sebebiyle başlarına enteresan olaylar gelecektir.
___
26.sayfa

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. Sinemapix için yorumda bulun

    Sinemapix için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sinemapix için ilk yorumu yapabilirsin.