Süper Lig maçları Amerika’da ücretsiz izlenebilecek

beIN Sports ‘un Amerika ‘da yeni bir kanal açarak bazı maçları ücretsiz yayınlayacağı duyuruldu.

beIN Sports ‘un açacağı yeni kanalın ismi beIN Sports XTRA olacak ve futbolseverler İspanya La Liga, Türkiye Süper Lig ve Fransa Ligue 1 maçlarınıdan birini ücretsiz olarak izleyebilecek. Yayına başlayacak bu yeni kanalın bir çok spor sever tarafından takip edileceği düşünülüyor.

MAÇLAR ÜCRETSİZ OLARAK İZLENEBİLECEK

Konu ile ilgili olarak beIN Sports ’un Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada yöneticisi olan Antonio Briceno açıklamasında, “Abonelerimiz yayınlayacağımız bu popüler liglerden istediklerini seçip izleyebilecekler. İster cihazlarından isterlerse de televizyondan… Ayrıca yayın akışında Fransa Kadın Milli Takım maçları ve PSG ’nin tüm iç saha maçları da yer alacak” dedi. Ayrıca bu kanal sadece televizyondan değil dijital olarak internetten de izlenebilecek. Yayınlar Facebook üzerinden de izleyicilerle buluşacak. beIN sports XTRA kanalı şuan Roku platformunda ücretsiz olarak izlenebilmekte.

What do you think about this article?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. Süper Lig maçları Amerika’da ücretsiz izlenebilecek için yorumda bulun

    Süper Lig maçları Amerika’da ücretsiz izlenebilecek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Süper Lig maçları Amerika’da ücretsiz izlenebilecek için ilk yorumu yapabilirsin.