Vodafone RedBox Kampanyası ve Tarifeleri

Vodafone Redbox nedir? Vodafone Redbox kullananlar, Vodafone Redbox yorumlar.

Vodafone ‘un yeni çıkardığı Vodafone Redbox ile artık internet altyapısı olmadan da internete erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu ürün aynı cep telefonu mantığı ile çalışarak baz istasyonlarından internete erişmenizi sağlıyor. Bu yüzden de altyapı, telefon hattı gibi gereksinimler ortadan kalkıyor. Cihazın çalışması için ihtiyaç duyduğu tek şey elektrik. Modemi prize takıp başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan internete girebiliyorsunuz.

Vodafone RedBox Çeker mi? Nerede Ne Kadar Çeker?

Vodafone RedBox ile internete girmek için cihazın çekip çekmediği en önemli konudur. Az önce bahsettiğimiz gibi modem internet bağlantısını baz istasyonlarından almaktadır. Eğer evinize Vodafone RedBox almayı düşünüyorsanız öncelikle cep telefonunuzda hız testi yaparak bağlantınızın ne durumda olduğunu kontrol edebilirsiniz. Eğer cep telefonunuzdaki internetin çekimi iyiyse Vodafone RedBox ‘ın da hızı o kadar olacaktır. Evinizdeki hızı ölçtükten sonra bu hız sizin için yeterliyse Vodafone RedBox satın alabilirsiniz, alacağınız bu modemde aynı hızda internet erişimi sunacaktır.

Vodafone RedBox Kampanya, Fiyatı ve Tarifeler

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı vodafone-redbox-tarifeler-1024x384.png

Vodafone RedBox ile 4.5G hızında internet erişimi elde edebilirsiniz. Herhangi bir sabit internet kablosuna ihtiyaç duymazsınız. Evinizin istediğiniz odasında prize takarak kullanabilirsiniz, telefon hattına da ihtiyaç duymazsınız. Üstelik kurulum da ücretsizdir.

Vodafone RedBox Şartları ve Esasları

Vodafone bu kampanya ile sunduğu şartları ise şu şekilde sıralıyor;

– Modem 456 TL’dir ve aylık 19 TL olarak faturaya yansıtılmaktadır.

– Satın alınan adres dışında cihaz kullanılamamaktadır.

– Taahhüt süresi 24 aydır.

– Tüm tarifelerde yükleme hızı maksimum 5 Mbps’e kadar sunulmaktadır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  1. vodafone redbox Vodafone RedBox Kampanyası ve Tarifeleri için yorumda bulun

    Vodafone RedBox Kampanyası ve Tarifeleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vodafone RedBox Kampanyası ve Tarifeleri için ilk yorumu yapabilirsin.